Діти ДНЗ №2 «Світлячок» завітали в гості до дитячої бібліотеки

Дата: 23.01.2019 09:24

У суботу, 19 січня, православні українці відзначали одне з найважливіших зимових релігійних свят – Хрещення Господнє або Богоявлення.

Впереддень цього великого свята діти ДНЗ №2 «Світлячок» завітали в гості до дитячої бібліотеки. Їх гостинно зустріла Тімоніна О.Ю. та її помічники Каплиш Ілля та Каплиш Ростислав.

На початку свята діти занурилися в історію. Олена Юріївна розповіла про свято Водохреща, звичаї, обряди, традиції, пов'язані з циклом Різдвяних свят. Діти подивилися літературно-музичну композицію, під час якої слухали та самі декламували вірші, колядки, щедрівки, слухали обрядові пісні про Водохреща. В цей день у залі бібліотеки зустрілися традиції і сучасність, і вихованці дитсадка понесли знання  та  світлу надію на щасливе майбуття в кожну оселю великої родини ДНЗ №2.

Яке ж свято без веселощів та ігор! А на завершення свята усіх чекали смаколики та подарунки. Всім присутнім було цікаво та по-домашньому затишно