Представники Сіверської міської ради приймали участь в тренінгу USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку"

Дата: 16.01.2019 11:25

В рамках проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" , Фондом "Східна Європа" у партнерстві з ТОВ " Бломінфо -Юкрейн", громадською організацією "ДЕСПРО" та Київським економічним інститутом виконується Програма Місцевого системного розвитку,15 - 16 січня проводиться навчальні модулі серії тренінгів Програми серед землевпорядників та відповідальних за зв'язки з громадськістюу м.Краматорськ.

15 січня 2019 року представники Сіверської міської ради приймали участь в тренінгу який допомогає налагодити звязок між владою, громадою та бізнесом та вирішити проблеми землеустрою в нашій громаді.