Тематичний заход «У родинному колі». ДНЗ «Світлячок»

Дата: 08.01.2019 16:35

4 січня в Сіверській бібліотеці для дітей відбулася презентація проекту  «Міжнародної організації з міграції» . Діти ДНЗ «Світлячок»  прийняли участь  у тематичному  заході «У родинному колі», який був присвячений святкуванню Нового року.

Вихованці закладу з задоволенням брали  участь  в різноманітних іграх, конкурсах, веселощах, що спонувало  дітей до проявів артистичності, вміння фантазувати та висловлювати свої думки.

Представники Служби у справах дітей Сіверської громади, які завітали на свято, привітали дітей солодкими подарунками.

По закінченні свята діти ще довго гралися кінетичним піском, ділилися своїми враженнями та настроєм  від заходу.