В Терцентрі Сіверської міської ради відбулося чергове заняття «Університету ІІІ покоління»

Дата: 27.12.2018 07:58

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради

відбулося  чергове  заняття  «Університету  ІІІ  покоління»

20  грудня  2018  року  відбулося  чергове  заняття  «Університету  ІІІ  покоління».  Цього  разу  «студенти»  факультету  «В  здоровому  тілі – здоровий  дух»  розглянули  тему: «Цей  небезпечний  грип  і  безпечні  гострі  респіраторно-вірусні  інфекції».

Присутні  прослухали  інформаційне  повідомлення, підготовлене  на  основі  лекції  лікаря  Є.О. Комаровського, в  якому  йшла  мова  про захворювання  грипом  та  ГРВІ,  профілактику  і  методи  їх  лікування. В  ході  обговорення  даної  теми  кожен  із  присутніх  поділився  своїм  надійним  рецептом  з  профілактики  і  лікування  цих захворювань.  «Студенти»  пройшли   сеанс  фітотерапії -  пригостилися  запашним  чаєм, завареним  на  травах,  що  попереджують  та  лікують  грип  і  застуду.

Як завжди, присутні  із  задоволенням  взяли  участь  у  психологічних  тестах, пройшли  сеанс  релаксації  (музикотерапії)  та  прослухали  вірші  Н.І. Шипунової,  які  до  уваги  слухачів  представила  сама  авторка.