День Святого Миколая в Сіверській ЗОШ I-II ступенів №3.

Дата: 21.12.2018 08:56

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. З 12.12.2018 року в Сіверській ЗОШ I-II ступенів №3 відбулися заходи до Дня Святого Миколая.

Перший день розпочався з виставки новорічних композицій. Діти виготовили ялинки з бісеру, кольорового паперу, хутра, також зимові будиночки,інші екібани та віночки.

13 грудня діти прикрасили школу не тільки чарівними витинанками, а й малюнками та новорічними газетами.

В четвер 14 грудня учні прикрасили магазини нашого міста витинанками.

17 грудня серед учнів 6 класів пройшов майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас.

Наступного дня пройшла Благодійна акція «Подаруй дитині радість». Учні молодшої школи зібрали іграшки, розмальовки, олівці та книжки, ці подарунки були подаровані дітям дитячого садочка «Світлячок».

А в середу 19 грудня відбулося свято «Йде до дітей Святий Миколай» для учнів 1-4 класів. Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Свято об’єднало молодших школярів піснями до Святого Миколая.  На завершення свята учні 1-4 класів, пільгової категорії одержали солодкі подарунки від Святого Миколая.