Новий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018»

Дата: 20.12.2018 09:01

Сіверська міська рада повідомляє, що стартував новий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018» (далі - Конкурс) – загальнонаціональний проект з відзначенням кращих благодійників та благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Метою Конкурсу є розвиток благодійництва волонтерства в Україні.

Цього року Національна експертна рада Конкурсу визначатиме переможців у 16-тьох основних номінаціях, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній з номінацій визначатиметься по три лауреату Конкурсу, які будуть оголошені на церемонії нагородження навесні 2019 року.

Остаточний   термін  подачі   заявок  для   участі в    Конкурсі   –   15 березня 2019 року.З більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіціному веб-сайті Конкурсу: https://blagoukraine.org.

Контактна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України Оксана Лобко (067-164-04-11)