До вихованців ДНЗ № 4 «Червона гвоздика» завітав Святий Миколай.

Дата: 20.12.2018 08:01

Сьогодні до вихованців ДНЗ № 4 «Червона гвоздика» завітав Святий Миколай, якого  діти чекали з нетерпінням та заздалегідь готувалися до його приходу. У цей святковий час вихователі організували для дітей сучасну квестову програму,насичену цікавими завданнями та руханками. Діти з радістю брали участь у іграх та отримували зірки, які освітили шлях Святому Миколаю. І ось настала найбажаніша мить, дітлахи затамували подих - Миколай іде…Сьогодні їх бажання здійсняться… Вони старанно співали гостю пісні, декламували вірші, розповідали про свої найзаповітніші мрії. Але Миколай прийшов не один, разом з ним завітали поважні гості. Зі щирими словами привітання звернувся до дітей та батьків Сіверський міський голова Масюженко Василь Анатолійович, який наприкінці свята разом зі Святим Миколаєм подарував дітям солодощі. На обличчях у дітей спостерігалося задоволення, радість  та довіра. Поверталися діточки до груп у піднесеному настрої та з позитивними емоціями!