День Святого Миколая. ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 20.12.2018 07:58

Зима багата святами. І одне з  найбільших  свят  у грудні  – День Святого Миколая.

Педагогічний  колектив ДНЗ №2 «Світлячок» , влаштовуючи розвагу для вихованців з нагоди цього свята, зробили його не лише веселим,а й пізнавальним.

Ведучі  розповіли про історію виникнення свята, звичаї та традиції , які пов’язані з ним. Головним гостем свята став ,звичайно,  сам Святий Миколай. Він із задоволенням слухав, як діти розповідали  вірші, підтримував їх під час ігор, зачудовано дивився танці і слухав пісні.

Наприкінці розваги  колектив садочка та його вихованців привітали  зі святом почесні гості – Дегтярьова Я.В. та Рибачук О. А. і передали  дошкільнятам солодощі та пакунок з іграми і цікавими дитячими енциклопедіями, які люб’язно подарували  дітям голова Бахмутської районої ради  Пластун Є.Ю. та Сіверська міська рада.