День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС. ЗОШ №3

Дата: 17.12.2018 11:42

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій.

Ми висловлюємо щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу. Наша повага і шана – тим, хто щодня бореться із страшними хворобами, викликаними катастрофою.

У школі  було проведено ряд заходів:

Учні 7 класу оформили стенд в фойє школи «Гірчить Чорнобиль крізь роки»; тематична виставка книг та фотоматеріалів у шкільній бібліотеці «Чорнобиль: загублений світ»; перегляд документального фільму про наслідки аварії на ЧАЕС.