З 10.12.2018 р. по 14.12.2018 р. в ДНЗ №1 «Сонечко» Сіверської міської ради пройшов тиждень правової освіти.

Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з основними правами дитини, вчити осмислювати права і сприяти їх дотриманню; формувати розуміння своїх обов’язків та обов’язків дорослих; вчити аналізувати, зіставляти, міркувати, виховувати почуття приязності і поваги до інших людей.

З понеділка по п’ятницю з вихованцями проведено ряд заходів:

• Бесіди: «Права та обов’язки дитини», «І дівчата,і хлоп’ята мають право на ім’я», «Мій дитячий садок, моя група», «Ми права свої знаємо і про обов’язки не забуваємо».
  • Заняття «Я та моє ім’я», «Я та дитячий садок», «Свої права знаємо,їх називаємо», «Права дитини вдома та в садочку».
  • Ігри: «Ти та твої права», «Як тебе звати?», «Я і моя родина!», «Мій день народження».
  • Гра - бесіда «Мої обов’язки вдома»
  • Обмін думками «Чи однакові права у дітей і дорослих?»
  • Моделювання ситуації «Правила поведінки в громадському транспорті»
  • Малювання малюнків «Наші права»
  • Читання прислів’їв, казок, оповідань про дружбу та мир.
  • Розвага для малят «День дитини»