В дошкільному навчальному закладі №3 «Золота рибка» Сіверської міської ради провели розвагу до Дня Збройних Сил України

Дата: 10.12.2018 08:06

День Збройних  Сил України.

6 грудня  в дошкільному навчальному закладі №3 «Золота рибка» Сіверської міської ради  провели розвагу до Дня Збройних Сил України.

Усі зібралися у святковій, затишній залі, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму і відзначити свято «День Збройних Сил України». А також, привітати чоловіків, які захищають спокій наших домівок, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства. Діти заспівали гімн та розповідали вірші про рідний край та своїх татусів, змагалися у різноманітних конкурсах де активну приймали участь військовослужбовці. Діти на згадку про це свято виготовили подаруночки та привітали ними військовослужбовців.

Дітей за гарний настрій та привітання, військовослужбовці пригостили солодощами. Всі були веселими та бадьорими .