В Терцентрі Сіверської міської ради проведено тематичне заняття «Університету ІІІ покоління», приурочене Дню Збройних Сил України

Дата: 10.12.2018 08:03

В  Терцентрі Сіверської  міської  ради проведено  тематичне  заняття  «Університету  ІІІ  покоління», приурочене  Дню  Збройних  Сил  України

6  грудня  2018  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  з  нагоди  Дня  Збройних  Сил  України  проведено  тематичне  заняття  «Університету  ІІІ  покоління»  на   тему: «На  варті  миру».

В  процесі  заняття  Галина  Біленко, завідувач   відділення  денного  перебування, ознайомила  «студентів»  з  цікавими  фактами    про  Збройні  Сили  України, з історією  їх  реформування, а  також  звернула  увагу  присутніх, що  на  сьогоднішній  день  Україна  відновила  свої  Збройні  Сили -   наша  держава  посідає  30  місце  у  світі  за  рівнем  військової  потужності.

«Студенти»  переглянули  відеосюжети «Зі  святом  Збройних  Сил  України», «Парад  Збройних  Сил  України»,  в  яких  була  продемонстрована  велич, могутність  та  сила  Українських  Збройних  Сил.

До  уваги  присутніх  були  запропоновані  музичні  відеосюжети – дитячий  флешмоб  «Наша  армія», міні-концерт  Державного  ансамблю  пісні  і  танцю  Збройних  Сил  України.

Закінчилось  заняття  обговоренням  нових  знань  та  обміном  вражень, які  в  цей  день  кожен  отримав.