Розваги до Дня Збройних Сил України в дошкільному навчальному закладі №2 «Світлячок»

Дата: 07.12.2018 08:39

6 грудня в дошкільному навчальному закладі №2 «Світлячок» Сіверської міської ради  провели розвагу до Дня Збройних Сил України. Ведучі розповіли дітям про етапи виникнення Української армії та про її сьогодення. Діти з задоволенням та старанням розповідали вірші про Україну та її захисників, танцювали та приймали активну участь в різноманітних спортивних конкурсах. Кожен хлопчик намагався проявити всі свої найкращі якості та стати в майбутньому справжнім захисником.

Свято пройшло у веселій  атмосфері, що викликало у дітей гарний настрій та багато позитивних емоцій.