В Терцентрі Сіверської міської ради відбулося чергове заняття факультету «В здоровому тілі – здоровий дух»

Дата: 03.12.2018 10:16

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради відбулося  чергове  заняття  факультету
 «В  здоровому  тілі – здоровий  дух»

29  листопада  2018 року «студенти» «Університету  ІІІ  покоління»  зібралися  на  чергове  заняття  факультету  «В  здоровому  тілі – здоровий  дух»,  в  ході  якого  була  розглянута  тема  «Рух  та  спокій».

В  процесі  заняття  «студенти»  прослухали  лекцію  на  відповідну  тематику  та  обговорили  важливі  питання, які  були  порушені  лектором. Кожен  із  присутніх  поділився  особистим  життєвим  досвідом, запропонував  корисні  поради  та  надав  відповідні  рекомендації  щодо  вирішення  даних  питань.

На  занятті  прозвучали  твори  поетів  різних  поколінь, присвячені  темі  здоров’я, – так як  воно  в  усі  часи  було  і  залишається  головною  життєвою  необхідністю  людини.  Свої  вірші  про  важливість  дотримуватися  здорового  способу  життя  прочитала  «студентка  університету»   Н.І. Шипунова.

Під  кінець  заняття  присутнім  була  запропонована  їх улюблена  форма  роботи  -  участь  у  психологічних  тестах  «Пізнай  себе».