В Терцентрі Сіверської міської ради відбулася чергова зустріч зі спеціалістами громадського центру допомоги населенню

Дата: 03.12.2018 10:14

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради відбулася  чергова  зустріч  зі  спеціалістами громадського  центру  допомоги  населенню

У  вівторок, 27  листопада  2018  року,  відбулася  чергова  зустріч  отримувачів  соціальних  послуг  денного  перебування  Терцентру  Сіверської  міської  ради  та  всіх  бажаючих  мешканців  Сіверської  ОТГ  зі  спеціалістами  громадського  центру  допомоги  населенню  із  міста  Бахмут.

Цього  разу  психолог  Анастасія  Зікас   провела  групове  заняття  на  тему: «Стереотипи  та  суспільство»,  під  час  якого  учасники  тренінгу в  черговий  раз  продовжили   працювати  над  розвитком  свого  позитивного  мислення. Присутні  переглянули  та  обговорили  відеофільм «Експеримент  вийти  із  стереотипів», а  потім  на  практиці  в  процесі  виконання  психологічних  вправ  «На  пероні»  та  «Острів»  упевнилися  у  правильності  своєї  думки  чи, навпаки, -  в  її   помилковості.  Як  завжди,  учасники  тренінгу  були  активними  та  старанними, тому  домоглися  поставленої  мети та отримали  високий  результат  і  хороший  настрій.

Для  всіх  бажаючих, кому  була  необхідна   кваліфікована юридична    допомога, юрист  Наталія  Панченко  провела  індивідуальні  консультації.