ЧЕРГОВА  НАРАДА  КОЛЕКТИВУ ТЕРЦЕНТРУ  СІВЕРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

28  листопада  2018  року  відбулася  чергова  нарада  колективу  Терцентру  Сіверської  міської  ради,  традиційно  розпочавшись  з  привітання  іменинниці, яка  народилася  в  листопаді.

В  ході  наради  були  розглянуті  важливі  питання  стосовно  діяльності  територіального  центру: підведені  підсумки  роботи  за  минулий  місяць  та  розглянуті  плани  на  майбутній.

Присутні  обговорили  заходи  щодо  відзначення  Міжнародного  дня  людини з  інвалідністю  та  проаналізували  свою роботу з  відзначення  у  листопаді  Дня  працівника  соціальної  сфери, Дня  Гідності  та  Свободи,   85-х роковин  Голодомору  1932-1933  років  в  Україні.

У  зв’язку  зі  змінами    погодних  умов  для  працівників  установи  був  проведений  інструктаж  з  охорони  праці  «Правила  безпеки  під  час  ожеледиці». Присутні  активно  обговорили  питання  щодо  внесених  змін  до  Державного  стандарту  догляду  вдома. До  уваги  присутніх  була  представлена  аналітична  довідка  про  підсумки  моніторингу  та  внутрішньої  оцінки  якості  соціальних  послуг  Терцентру  Сіверської  міської  ради, проведених  з  22 жовтня  по  5  листопада  2018  року.

Традиційно  соціальні  робітники  звітували  про  підсумки  своєї  роботи  за  минулий   місяць  та  винесли  на  розгляд  колективу  важливі  питання, які  в  найближчий  час  необхідно  вирішити.  Про  роботу  денного  відділення  звітувала  його  завідувач  Галина  Біленко.

У  розділі  «Різне»  соціальним  робітникам  були  запропоновані    кандидатури  людей  похилого  віку, які  необхідно  обстежити  з  метою  взяття  на  обслуговування  відділенням  соціальної  допомоги  вдома. З  метою  надання  гуманітарної  допомоги та забезпечення  отримувачів  соціальних  послуг  необхідним  одягом,  в  тому  числі  і  теплим, постільною  білизною, рушниками, соціальним  робітникам були  запропоновані речі,  які  передала Терцентру волонтерська  організація  «Бахмут  Український».