День української писемності та мови, українського слова. ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 12.11.2018 07:57

9 листопада, вихованці ДНЗ №2 комбінованого типу «Світлячок» святкували День української писемності та мови, українського слова. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною мовою прийнято називати мову нації, мову предків, яка пов’язує дитину з її народом, з попередніми та наступними поколіннями.

Метою заходу було розширення та поглиблення знань дітей про мову, її багатство та мелодійність. Саме через слово поетичне, пісенне виховуються у дитини любов до рідної мови, рідної землі, художнього слова, повага до батьків, рідного краю – Батьківщини.

Малята читали вірші найкращих популяризаторів українського слова, приймали участь в рухливих та мовних іграх разом з Котогорошком та дівчинкою-українкою, танцювали під українські пісні, що викликало у дітей задоволення та радість. Були приємно враженні отриманням солодких  подарунків від Котигорошка.