Свято «Веселий ярмарок» ДНЗ №4 Червона гвоздика

Дата: 08.11.2018 09:45

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі № 4 «Червона гвоздика» Сіверської міської ради відбулося свято «Веселий ярмарок». Цей захід дуже важливий, адже прищеплює дітям любов і дбайливе ставлення до природи, розкриває ознаки та прикмети осені та дарує гарний настрій і відчуття свята у буденний день. Діти готувалися до святкування заздалегідь, адже їм потрібно було вивчити вірші до свята про осінь, зробити разом із батьками святкові костюми.

Ранок пройшов захопливо, вихователі влаштували справжнє театралізоване видовище, в якому діти брали безпосередню участь, сумлінно виконуючи відведені їм ролі. У святковій залі панувала атмосфера осіннього тепла і затишку. Діти були радісні та щасливі!