Працівники Терцентру Сіверської міської ради щиро дякують за привітання з професійним святом

Дата: 06.11.2018 10:41

Працівники    Терцентру  Сіверської  міської  ради
щиро  дякують  за  привітання  з  професійним  святом

2  листопада  2018  року, напередодні  професійного  свята, для  всіх  працівників  соціальної  сфери  Сіверської  об’єднаної  громади  у  міському  Центрі  культури   відбулася  урочиста  концертна  програма, приурочена  до  Дня  працівника  соціальної  сфери  України.

Колектив  Терцентру  Сіверської  міської  ради  - це невід’ємна  частина  плеяди  працівників  соціальної  сфери,  трудова  діяльність  яких  так  необхідна  мешканцям громади,  які  потребують  сторонньої  допомоги  та  соціального  захисту. Про що вони  завжди  пам’ятають. За  сумлінну  плідну  працю, успішну  професійну  діяльність  Почесною  грамотою  Бахмутської  районної  ради  нагороджена  директор  установи,  Подяками  Сіверської  міської  ради  та  її  виконавчого  комітету  п’ять   соціальних робітників.

Із  задоволенням  працівники  Терцентру  переглянули  чудовий  концерт,  який   підготували   талановиті   колективи   Сіверського   міського Центру культури,   та  насолодилися  смачним  сюрпризом, організованим     за  підтримки  голови   Бахмутської  районної  ради  Євгена  Юрійовича Пластуна  та  Сіверського  міського  голови  Василя   Анатолійовича Масюженка.

Колектив  Терцентру  Сіверської  міської  ради  щиро  дякує  голові  Бахмутської  районної  ради  Є.Ю. Пластуну, Сіверському  міському  голові  В. А. Масюженку  та  всім,  хто  організував  та  провів  для  працівників  соціальної  сфери  Сіверської   громади  це  чудове  свято!