В Терцентрі Сіверської міської ради відзначили 74-ту річницю вигнання нацистів з України

Дата: 30.10.2018 17:49

В Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відзначили 74-ту  річницю  вигнання  нацистів  з  України.

26  жовтня  2018  року, напередодні  74-ї  річниці  вигнання  нацистів  з  України, в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  були  проведені  тематичні  заходи, приурочені  до  цієї  великої  події.

Для  слухачів  «Університету  ІІІ  покоління»  була  проведена          відеопрезентація  на  тему  «Пам’яті  визволителів  України  присвячується», в ході  якої  присутні  ознайомилися  з  подіями, пов’язаними  з  вигнанням  нацистів з України, наступальними  операціями, що  мали  велике  значення  для  визволення  її  території, визначили  вклад  України  в  перемогу  над  Німеччиною  та  її  союзниками, пригадали  людські  та  матеріальні  втрати  українського  народу у  цій  війні. Хвилиною  мовчання  присутні  вшанували  пам’ять  загиблих  визволителів  України.

Щоб  вшанувати  пам'ять  бійців, які  навіки  залишилися  лежати  в  українській  землі, захищаючи  її, працівники  Терцентру  Сіверської  міської  ради  поклали  квіти  до  меморіалу  Слави  та  братської  могили  міста  Сіверська.