День  іменинника  відзначили в  «Університеті  ІІІ  покоління»

Терцентру  Сіверської  міської  ради

25  жовтня  2018 року  в  «Університеті  ІІІ  покоління»  Терцентру  Сіверської  міської  ради  відбулося  чергове  заняття  клубу  «Господарочка», присвячене  Дню  іменинника.

В  цей  день  жовтневі  іменинники  Катерина  та  Леонід  приймали  найщиріші  вітання  від  своїх  друзів, а  також  отримали  невеличкі  подарунки. В  їх  честь  звучали  вірші  і  пісні. Присутні  пригадали  характеристику  знака  зодіаку, під  яким  народилися  іменинники, і  ознайомилися  із  значенням  імен  Катерина  і  Леонід. За  святковим  солодким  столом  «студенти»  грали  в  цікаві  застільні  ігри, пройшли  психологічний  тест, з  зацікавленням прослухали  оповідання І.Буніна  філософського  підтексту  «Молодість  та  старість».