Відкрите заняття «Подорож до сонечка» з дітьми середнього віку. ДНЗ №1 «Сонечко»

Дата: 08.10.2018 13:27

5 жовтня 2018 року , логопед  дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» Сіверської міської ради  провела відкрите заняття «Подорож до сонечка» з дітьми середнього віку , на якому були присутні педагоги ДНЗ.

Метою данного заходу було:

• продемонструвати свій досвід роботи педагогам ДНЗ;
  • донести до педагогів важливість та ефективність використання наочності, різних форм та методів роботи під час проведення занять;
  • сприяти розвитку артикуляційної та дрібної моторики, фонематичного слуху та мовного дихання, інтонаційної виразності мовлення, логічного мислення, пам’яті у дітей;
  • закріпити вимову голосних звуків;
  • формувати позитивну мотивацію вихованців до логопедичних занять, навики самоконтролю за власним мовленням. Виховувати уважність.

Тема сонечка стала центром, навколо якого Олена Геннадіївна побудувала масу корекційних та розвиваючих завдань, пробудила інтерес до логопедичного заняття. Діти пригадали назви органів артикуляційного аппарату ,розвивали  дихання за допомогою осінніх листочків,закріпили вимову голосних звуків. Під час гри «Геометрична складаночка» закріпили форми та кольори. Після самомассажу шипованими м’ячиками  розвивали дрібну моторику виконавши  цікаве творче завдання «Подаруй сонечку промінці», а на завершення затанцювали жвавий таночок із Сонечком, роль якого виконала практичний психолог  Станицька Інна Василівна.

Заняття пройшло жваво та емоційно, діти отримали позитивні емоції та закріпили раніше набуті знання.