В Сіверському Терцентрі пройшло заняття «Університету ІІІ покоління», приурочене до 95 річниці Бахмутського району

Дата: 05.10.2018 14:36

В   Сіверському  Терцентрі пройшло  заняття  «Університету  ІІІ  покоління»,
приурочене  до  95  річниці  Бахмутського  району.

4 жовтня  2018 року, за  доброю  традицією -  у  четвер, «студенти» «Університету  ІІІ  покоління»  зібралися  на  чергове  заняття  клубу  «Господарочка», яке  було  присвячене  95-й  річниці  Бахмутського  району.

Ведучи розмову  про  «Перлини  Бахмутчини»,  присутні  пригадали  видатних  земляків  нашого  краю: солов’я  Донецького  краю  В.М. Сосюру, який  багато  віршів  присвятив  нашому  місту  Ямі (Сіверськ); відомого  співака  та  композитора  Євгена  Мартинова, в  честь  якого  музичне  училище, Центр  культури  та  вулиця  в  Бахмуті  названі  його  ім’ям; організатора  радгоспного  руху, автора  ідей  таборів  праці  та  відпочинку  учнівської  молоді, керівника радгоспу-міліонера  «Ямський»  Г.П. Кучмійова.

Присутні  переглянули  відеофільм  про  життєво-творчий  шлях  Володимира  Сосюри, слухали  та  читали  його  вірші. Ознайомилися  з  цікавою  розповіддю  про  Г.П. Кучмійова, а  також  пригадали  свої  історії  про  ті  часи, коли  завдяки  цій    величній  людині  квітнув  та  був  відомий  всьому  світу  радгосп  «Ямський». З великим   задоволенням  перегорнули  сторінки  альбому  творчого  шляху  Євгена  Мартинова  і прослухали  пісні  у  авторському  виконанні.