Міжнародний день музики. ДНЗ №1 «Сонечко»

Дата: 02.10.2018 09:11

Щорічно, 1 жовтня відзначається Міжнародний день музики, день прекрасного і дивовижного світу музичного мистецтва.

В ДНЗ №1 «Сонечко» Сіверської міської ради відбувся квест-парк «Музичний атракціон» метою якого було:

- створення атмосфери духовного спілкування вихованців з музикою;

- розвиток  творчих здібностей дітей, їх естетичний смак,  музичної

пам'яті;

- розширення світогляду дітей про звуки музичних інструментів, навчання впізнавати об’єкти по звуку;

- виховання інтересу та любов до музики, та музичних інструментів.

Під час проведення квест-парку «Музичний атракціон» діти вирушили у подорож, шукаючі музичний скарб українського народу, виконуючі різні музичні творчі завдання.

Першим завданням для самих найменших діточок було знайти музичні яблучка під чарівним деревцем та затанцювати з ними.

Наступне завдання для дітей середнього віку біля музичної каруселі - знайти на картках  відповідні інструменти за їх звучанням. Виконавши старанно завдання діти передали естафету вихованцям  старшого віку, які створили музичний оркестр та виконали під акомпанемент музичного керівника українську пісню «Ой лопнув обруч», закріпивши назви всіх музичних інструментів.

Несподіванкою заходу стала весела героїня ДоМіЛя, яку знайшли діти. До- МіЛя розповіла дітям легенду про українську дівчинку яка отримала талант співати та танцювати. Дошкільнята разом з ДоМіЛя набули багато знань, навичок та отримали гарний настрій...