В Терцентрі Сіверської міської ради відбулася чергова нарада.

Дата: 01.10.2018 08:30

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  чергова  нарада.

26  вересня  2018  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  чергова  нарада  працівників  установи, в  ході  якої  були  обговорені  заходи,  що  проводяться  в  територіальному  центрі  з  метою  відзначення  Міжнародного  дня  громадян  похилого  віку. Для  працівників  територіального  центру  проведено  повторний  інструктаж  з  правил  техніки  безпеки  та  протипожежної  безпеки. Про  підсумки  роботи  за  вересень  та  ІІІ  квартал 2018 року  звітували  соціальні робітники  відділення  соціальної  допомоги  вдома.  Про  діяльність  новоствореного  відділення  денного  перебування  розповіла  завідувач  Г. Біленко. В  розділі  «Різне»  обговорені   важливі  питання,  які  виникають  у  соціальних  працівників  установи  в  процесі  обслуговування  отримувачів  соціальних  послуг. Соціальним  робітникам  відділення  соціальної  допомоги  вдома  видані  господарські  рукавиці. За  традицією, яка  склалася  в  трудовому  колективі,  привітали  іменинницю,  яка  відзначила  свій  день  народження  у  вересні.