Міжнародний день Миру. Саме в ДНЗ №1 «Сонечко»

Дата: 21.09.2018 11:46

21 вересня відзначається Міжнародний день  Миру. Саме тому в дошкільному навчальному закладі №1 «Сонечко» день був присвячений цій події.

З дітьми були проведені заняття в групах та  розвага на тему «Хай завжди буде сонце, хай завжди буде мир», де головними героями були Сонечко і Промінчик.

Вихованці пограли в гру «Різнокольоровий світ!», а дівчатка  виконали танок  «Голуб – птах миру». Дошкільнята показали свою дружбу у  флешмобі «Дружні долоньки».Свято продовжилось на вулиці де був проведений конкурс малюнків на асфальті «Мир очима дітей».

Таким чином, напротязі свята  діти навчилися дружньому та доброзичливому ставленню один до одного, закріпили поняття про мир та дружбу.

Посмішки на обличчях, радість в серцях  вихованців вселяють надію та впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам. Бажаємо всім нам милуватися блакитним мирним небом у вільній, мирній Україні!