В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відзначили  День  партизанської  слави.

20 вересня  2018 року,  напередодні  Дня  партизанської  слави (22  вересня), в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулося  чергове  заняття  «Університету ІІІ  покоління»  за  участю  працівників  Сіверської  міської  бібліотеки  Ріти  Сторожилової  та  Катерини  Дем’яненко.

В  цей  день  відвідувачі  клубу  «Господарочка»  вшанували  пам'ять  партизан, які  вели  активну  боротьбу  з  німецько-фашистськими  загарбниками  в  роки  Другої  світової  війни. Переглянули  документальний  фільм  про  партизанський  рух  на  Україні  «Сидор  Артемьевич  Ковпак»  та  відеофільм  про  одну  із  знаменних  операцій  ковпаківців  «Сарнский  крест». Прослухали  розповідь  працівників  бібліотеки  про  створення  Ямського  партизанського  загону  та  його  бойові   подвиги. До  уваги  слухачів  була  представлена  карта  міста  Ями  1941 – 1943  років  з  позначенням  руху  партизанського  загону  та  презентація  книг про  партизанський  рух  на  Україні і  Книги  пам’яті, в  якій  зібрані  імена  всіх  громадян  України, загиблих  в  роки  Другої  світової  війни. Присутні  пригадали  події  тих  суворих  минулих  років, своїх  рідних  та  близьких, які  воювали  з  фашистськими  загарбниками,  своє  тяжке  воєнне  дитинство. Читали  вірші, присвячені  військовим  подвигам  нашого  народу  в  роки  війни  та  такому  довгоочікуваному  Дню  Перемоги. Вшанували  пам’ять  загиблих  в  роки  Другої  світової   хвилиною  мовчання.