22 серпня в Сiверскiй бiблiотецi для дiтей вiдбулося свято присвячне Дню Державного Прапора Украiни та Дню Незалежностi.

Дата: 30.08.2018 08:28

Люблю я край наш дорогий,

Що зветься Україна.

Вітчизні хочу я своїй

Зрости достойним сином.

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славетне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відносяться День Державного Прапора i День Незалежності України, якi вiдзначаються 23 та 24 серпня.

22 серпня  в Сiверскiй бiблiотецi для дiтей  вiдбулося свято присвячне  Дню Державного Прапора Украiни та Дню Незалежностi. Місце проведення заходу було святково прикрашено у національних кольорах.  Розпочалося свято з пiдняття державного  прапора пiд гiмн України. Найкращими вiршами передавали свої почуття до нашої неньки України. Дiти слухали українські мелодії та пiснi. А  веселi iгри та конкурси  наповнили радiстю серця дiтлахiв. Завершився захiд святковим чаюванням.