В Терцентрі Сіверської міської ради відзначили День Прапора та День незалежності України.

Дата: 30.08.2018 08:19

В Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відзначили
 День  Прапора  та  День  незалежності  України

23 серпня  2018 року  в Терцентрі  Сіверської  міської  ради  проведені  інформаційно-просвітницькі  заходи з  нагоди  святкування  Дня  Прапора  та  Дня  незалежності  України. Колектив  комунальної  установи  ознайомився  з  презентацією  на  тему  «День  незалежності  України. Традиції  відзначення»  та  переглянув  короткометражний  відеофільм  «Цей  день  в  історії. Проголошення  незалежності  України». Делегація  працівників  територіального  центру  відвідала  міський  урочистий  захід, приурочений  знаменним  подіям. В цей  день,  з  нагоди  27 річниці  з Дня  незалежності  України,   за сумлінну  працю, високий  професіоналізм  та  активну  участь  у  громадському  житті  Сіверської  об’єднаної  громади грамотою  Сіверської  міської  ради  та  її  виконавчого  комітету  була  нагороджена  соціальний  робітник  структурного  підрозділу  соціальної  допомоги   вдома   Валентина   Васильєва.