Мітинг, присвячений визволенню м. Сіверськ та вшанування пам’яті загиблим при його визволенні

Дата: 11.07.2018 20:01

Сьогодні 11 липня 2018 року відбувся мітинг, присвячений визволенню м. Сіверськ та вшанування пам’яті загиблим при його визволенні.

Голова Сіверської міської ради  Василь Масюженко разом з майором військової частини Максимом Зиничем взяв участь у мітингу та поклав квіти до меморіального пам’ятного знаку майору міліції  О.Г. Ткаченко.

11 липня виповнюється 4 роки з дня трагічної смерті майора міліції Олександра Ткаченка, який загинув в нашому місті при виконанні бойового завдання. За свої військовий хист та звитягу Олександр посмертно вшанований орденом «За мужність» І ступеня, спеціальним званням майора міліції, званням Почесного громадянина Сум. В його честь в спецпідрозділі особливого призначення ГО УМВС області відкрита меморіальна дошка пошани.