Свято до Дня родини - ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 09.07.2018 18:57

6 липня в дошкільному навчальному закладі №2 «Світлячок» провели свято до Дня родини. Вихователями були заплановані та проведені з дітьми тематичні заняття: «Коли поруч найдорожчі люди», «Дружна сім’я – гарний і я!», практичні ситуації, заняття по зображувальній діяльності: «Моя рідна сім’я». Також цього дня відбулася розвага, в якій приймали участь як дорослі, так і діти. Діти з задоволенням та радістю розповідали вірші про свою сім'ю, приймали участь в іграх, сценках та танцях. Дорослі створили доброзичливу, теплу атмосферу, яка сприяла виникненню позитивних емоцій та радощів. Всі присутні отримали від свята масу задоволення та усмішок.