Майстер клас аплікації з пластилину на склі

Дата: 18.06.2018 20:35

В дні літніх канікул бібліотека працювала з пришкільним літнім табором. 15 червня в приміщенні сільського клубу бібліотекар провела з дітьми майстер клас аплікації з пластилину на склі під назвою "Мої улюблені тварини". На початку заняття бібліотекар пояснила порядок виконання даної роботи. Перед учнями був представлений приклад готового виробу з пластилину на склі. Всі ознайомилися з теорією і перейшли до практики. Кожен вибрав кого буде зоображувати, свою улюблену тварину.

Всім дітям дуже сподобався цей майстер клас. У кожного вийшла чудова робота, з якою вони залюбки фотографувалися , і навіть захотіли забрати її до дому , щоб показати батькам.