"Олімпійський день" в ДНЗ "Світлячок"

Дата: 22.06.2018 21:10

Напередодні Міжнародного олімпійського дня,  22 червня в дошкільному навчальному закладі №2 комбінованого типу «Світлячок» Сіверської міської ради були проведенні різноманітні заходи до свята: тематичні заняття на тему «Історія олімпійських ігор», перегляд альбому «Відомі спортсмени України», складання листівок з побажаннями олімпійцям. День розпочався з олімпійської розминки. Потім діти взяли участь у змаганнях «Ми із спортом дружимо», які пройшли весело та цікаво. Вихованці із задоволенням виконували спортивні вправи, брали участь в естафетах, грали в рухливі ігри. Протягом дня дошкільнята отримали заряд позитивних емоцій та гарного настрою.