Про екскурсійну поїздку до м. Запоряжжя

Дата: 30.05.2018 19:59

Запоріжжя… Хортиця.. Колиска козацької слави, колиска козацької вольниці. Ці святі місця притягують до себе мільйони  українців. Відвідали 19.05.2018 року цю історичну землю й учні Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Хортиця – це не тільки мальовничі краєвиди рідної Батьківщини а й славетна українська історія.

Екскурсійний потяг привів учнів шевченківськими  стежками до Чорної гори, де ймовірно загинув князі Святослав.

А ще Хортиця – це неперевершений історико-культурний комплекс «Запорозька Січ», де учні відвідали церкву Святої Покрови, побували в будинку останнього кошового отамана П. Калнишевського, у пушкарні та розглянули експозицію козацьких люльок.  Родзинкою екскурсії став сплав Дніпром на катері.

Учнів зачарували хортицькі озера, скелясті береги, атмосфера таємничості, оповитої різноманітними легендами.