18.05.2017 в дошкільному навчальному закладі «Золота рибка» м. Сіверська відбувся районний фестиваль театральної дитячої творчості «Назустріч мрії». Фестиваль проводився з метою  використання театралізації для розвитку творчих, акторських та  сценічних здібностей дітей, формування мовленнєвої   компетентності, навичок театрально-виконавської діяльності, стимулювати прагнення дитини до самореалізації, самоствердження,  виховувати любов до творчості.

На святі були присутні голова Сіверської міської ради – Василь Анатолійович Масюженко, голова Бахмутської  районної ради– Євген Юрійович Пластун,  завідувач РМК відділу освіти - Корона Олена Анатоліївна,  методист відділу освіти Чубатенко Олена Іванівна.

Фестиваль розпочався з неймовірної вистави акторів дитячого садка №3 «Золота рибка» музичної  казки «Дюймовочка». Вихованці дитячого садочка №1 «Сонечко»  багато трудилися, репетирували, вони мріють стати справжніми акторами про, що свідчить музична драматизація  «Ромашкове поле».

Щасливі діти живуть в Україні, усмішки наші, як птиці стрімкі, запам’ятайте це віднині, на Україні всі діти – зірки. Ансамбль «Дзвіночки» дитячого садка «Буратіно» подарували музично-літературну композицію «Любіть Україну».

Не можливо без казки у світі нам жити, бо казка нас вчить, як потрібно дружити, як зло подолати, як хитрих провчити, як чуйних і добрих, й сміливих любити. Як добре, що казка усіх нас зібрала, дорослих і діток разом поєднала.

Музичну  казку  «Пан Коцький» представили маленькі вихованці дитячого садка №2 «Світлячок», а маленькі актори дитячого садка №4 «Червона  Гвоздика» підготували казочку «Івасик Телесик». Вихованці  дитячого садка села Верхньокам`янське  приготували театралізацію до пісні «Варенички».

У кожній людині закладено творчі начала, вроджені  можливості, передумови для створення чогось нового, оригінального.

По завершенню фестивалю настав  найприємніший момент свята нагородження учасників фестивалю солодкими призами. Голова Сіверської міської ради – Василь Анатолійович Масюженко  побажав всім учасникам нашого фестивалю, щоб замріяне у світанковому дитинстві збувалося, а  голова Бахмутської  районної ради– Євген Юрійович Пластун побажав щоб нескінченною, світлою та щедрою на добро і  вдачу  була життєва дорога наших маленьких учасників. Всі учасники фестивалю та колективи дошкільних навчальних закладів отримали солодкі подарунки.