«Спливає час – ми ідемо до школи» - випускний бал в ДНЗ № 2 «Світлячок»

Дата: 23.05.2018 18:24

Ось і виросли наші малюки…  Ще недавно вчилися  їсти, ходити та правильно говорити, здається, тільки вчора вони прийшли в  дитсадочок, а сьогодні вже настала пора розлучатися з ним.

23 травня в дитсадку № 2  «Світлячок»  Сіверської міської ради відбувся випускний бал під назвою «Спливає час – ми ідемо до школи». Святково прибрана музична зала, все навколо прикрашене  різнокольоровими кульками , звучить  весела  музика.

Під гучні оплески  в  музичній залі з явилися випускники, які були активними учасниками всього дійства. Також  на дітей чекала  цікава зустріч з казковими героями: принцесою та її вчителем, які багато чого намагалися розповісти дітям про школу.

Гостем  на святі був міський голова Сіверської об є днаної територіальної громади Масюженко Василь Анатолійович, який привітав  випускників зі святом.  Разом з директором ( завідувачем) Пипенко С. М  дітям вручали дипломи випускників дитячого садка та подарунки на згадку про щасливі роки, які діти провели у дошкільному закладі.