Всесвітній День Матері - Сіверська бібліотека для дітей

Дата: 13.05.2018 09:57

Мати! Мама! Матуся! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це слово. Це перше слово мовлене нами, на все життя залишається найдорожчим у серці. Де б ми не були, щоб не робили матуся завжди поруч – і в дні важкі, і в дні на щастя щедрі. Вам, наші любі матусі,щастя земного, здоров`я міцного, нехай  горе оминає родини Ваші.
12 травня в Сіверській бібліотеці для дітей відбулося свято присвячене всесвітньому Дню Матері. Святково прикрашений зал: вишивані рушники, тематичні плакати сприяли святковому настрою. На святі були присутні  мами  зі своїми маленькими дітьми. Святковим кулічем відкрили святкування. Працівники бібліотеки  разом з юними акторами підготували  розважально – ігрову  програму. Діти розповідали вірші, співали пісні та зробили своїм матусям невеличкі подаруночки у вигляді кошика з квіточками, а веселі ігри наповнили серця радістю. Наприкінці  свята мам очікував музичний подарунок та святкове чаювання.