«День Сонця» - тематичний день в Сіверській бібліотеці для дітей

Дата: 07.05.2018 20:30

Настав час керуватись у всіх своїх вчинках правилами екологічного гуманізму. Життя нашої планети нерозривно пов`язано з Сонцем – найяскравішою зіркою, яку ми спостерігаємо  на небі. Земля безупинно обертається навколо цієї зірки.  Ось воно таке лагідне Сонце. Зігріває та забезпечує життям всю планету .

4 травня в Сіверській бібліотеці для дітей відбувся тематичний день – «День Сонця».

Починаючи з 1994р для залучення уваги до можливостей оновлюючих джерел енергії Європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (ISES-Europe), на добровільній основі організовує щорічний «День Сонця» Для того,  щоб привернути увагу дітей до можливостей які нам дарує сонце, працівники Сіверської бібліотеки для дітей влаштували вікторину присвячену Дню Сонця. Наприкінці вікторини діти пригостилися смачним пирогом у вигляді сонця.