Тематична виставка «Чорнобиль – біль України, біль всього миру» - Сіверська бібліотека для дітей

Дата: 29.04.2018 18:01

25 квітня на передодні трагічної дати вибуху на Чорнобильській АЕС в Сіверській бібліотеці для дітей пройшла тематична виставка «Чорнобиль – біль України, біль всього миру». Вшановуючи пам`ять героїв ліквідації наслідків від вибуху на Чорнобильській атомній станції діти намалювали великий малюнок « Чорнобиль» і запалили свічку пам`яті.

26 Квітня 1986 року сталася трагедія на Чорнобильскій АЕС, стався вибух, яких уніс за собою сотні, тисячі,а може мільони життів. Страшним лихом для всого українського народу стала та аврія на атомній станції. Радіація забруднила велику теріторію, і тепер там завмерло життя. Там не грають діти, не випасається худоба, навіть птахи  не співають пісень. Планета хвора , бо знівечена варварським втручанням людини. Кожна людина має глибоко замислитися над своїм власним  ставленням до природи, до рідної землі. Треба жити в єдності з природою, берегти і примножувати її багатства.