Екскурсія до дитячої бібліотеки – ДНЗ № 4 «Червона гвоздика»

Дата: 29.04.2018 17:33

24 квітня у Сіверській дитячій бібліотеці пройшла екскурсія для дошкільнят під назвою «Чарівний світ книги».

Мета: поглибити знання дітей про роботу бібліотекаря; виховувати інтерес до книжок як до джерела знань, уміння користуватися ними, повагу до праці бібліотекаря, до людей, які створюють книжки.

Маленьких читачів зустріло розмаїття цікавих книг, газет та журналів. Книг в бібліотеці дуже багато: енциклопедії, казки, оповідання, хрестоматії, довідники. Працівники закладу провели для дітей екскурсію поличками бібліотечних надбань, зазначили, що книга в житті людини має величезне значення. Вчили дітей дружити з книгою, обережно ставитися до неї, берегти її. Діти цікавилися книгами, слухали розповіді, розгадували загадки, каталися на ігрових каруселях. Повернулися дітлахи з екскурсії у гарному настрої та з бажанням завітати до дитячої бібліотеки знову.