День психолога - ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 24.04.2018 08:40

Тривалий час в ДНЗ №2 «Світлячок» працює практичний психолог Пшенка Інна  Миколаївна.  Професійне свято якого відзначаємо 23 квітня.   Робота психолога - це не просто низка заходів, що покликані покращити психологічні знання батьків та педагогів. Це цікава форма взаємодії, яка допоможе сформувати загальний оптимістичний настрій, активізувати знання дітей про світ людських емоцій, почуттів, фантазій, зблизити батьків та дітей, створити атмосферу доброзичливості, розуміння, творчості.

Діти з інтересом та задоволенням відвідують корекційно – розвивальні заняття з психологом. Робота ведеться як в індивідуальній формі, так і в груповій. Також проводиться просвітницька та профілактична робота з батьками та педагогічним колективом ДНЗ.