Акція «Збережемо книгу» - ДНЗ «Світлячок»

Дата: 20.04.2018 15:00

13 квітня в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №2 комбінованого типу «Світлячок» Сіверської міської ради   організували  акцію на тему «Збережемо книгу». Адже книга – це мудрий порадник сьогодні. Книга – то наше багатство, вона дає  малятам  знання. Книга зберігає у собі красу рідного слова, чарівність  мови.

Вихователі запропонували дітям послухати,  як можна  врятувати книгу: яким клеєм та за допомогою яких підручних матеріалів можна відремонтувати книгу? (Потрібний  клей, паперові стрічки). Якщо у сторінки відірвався кутик, акуратно підклеїти трикутник білого паперу, а потім відрізати виступаючу кромку. Малята середньої - старшої  та логопедичних груп   старанно відібрали книги  в «Куточку літератури», які потребують ремонту,  підклеїли   сторінки та  краї  улюблених книг. Діти з цікавістю  та старанно працювали . Потім раділи результатам своєї праці.