Акція «Чинити добро» - ДНЗ «Світлячок»

Дата: 20.04.2018 14:46

18 квітня   дошкільний  навчальний заклад ясла – садок  № 2 комбінованого типу «Світлячок» Сіверської міської ради радо зустрічав учнів ЗОШ №2 , які прийшли зі своєю маленькою концертною програмою, щоб долучитися до акції  «Чинити добро».  Дитсадочок та школа вже багато років співпрацюють, тому такі заходи – це не новина, а невід'ємна частина навчально-виховного процесу. Гості із задоволенням  демонстрували свої номери, які старанно та вміло підготували.  Перегляд інсценізації казки «Ріпка», танок «Ой, мамо, йде весна» та український флешмоб викликав у малюків масу захоплення.  Вихованці закладу з задоволенням спостерігали за дійствами, аплодували та отримували гарний настрій.

Хочеться зазначити, що майже половина виступаючих – це випускники дитсадка «Світлячок», які впевнено  почували себе в рідних стінах.???