СВЯТО МАСЛЯНОЇ В селі СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ

Дата: 19.02.2018 12:00

У селі Свято-Покровському 16 лютого  відсвяткували свято Масляної. Народ зібрався, щоб дружньо провести Зиму та радо зустріти Весну. Свято видалось веселе й завзяте.

Привітали зі святом голова Сіверської міської ради Масюженко Василь Анатолійович та в.о. старости сіл Різниківка та Свято-Покровське Різник Ніна Вікторівна. Народ тішився традиційними зимовими іграми та бадьорими весняними піснями. А Масляна щедро пригощала учасників різних змагань солодкими млинцями.

І на останок, як водиться на святі Масляної, під дзвінкі оплески й радісні вигуки, прощаючись з усіма негараздами минулого року, спалили опудало Зими. Горіло воно яскраво й швидко, даючи надію на те, що весна прийде скоро й в усій красі.