17 лютого в с.Серебрянка  відбулося святкування традиційного  свята Масляної у найкращих українських національних традиціях. Це свято символізує собою проводи зими та зустріч весни. За народними повір’ями, чим веселіше зустріти Масляну, тим швидше прийде весна.

Теплими привітаннями свято відкрили голова Сіверської міської ради Масюженко Василь Анатолійович та в.о. старости сіл Серебрянка та Григорівка Ходак Віктор Павлович. Від голови Бахмутської районної ради Пластуна Євгена Юрійовича мешканці с.Серебрянка отримали солодкі подарунки.

А потім були: веселі народні забави, ігри, пригощання смачними млинцями та козацьким кулішом, хороводи, пісні. Присутні проявили неабияку кмітливість у відгадуванні загадок та вікторин, приймали активну участь у іграх. Хлопці видершись на стовп з подарунками вигравали різноманітні призи.

Наприкінці свята на природі урочисто спалили опудало Масляної.