Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» - Сіверська ЗОШ № 1

Дата: 20.03.2018 11:17

17 березня в місті Краматорську відбулося свято однодумців-природоохоронців.  12 команд з міст та сіл півночі області показували свої виступи на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Юні екологи з Краматорська, Добропілля, Білозерська, Мирнограду, Лиману, Соледару, Часів Яру, Сіверська, Костянтинівського та Олександрівського районів у поетично-музикально-танцювальній формі висвітлювали проблеми раціонального природокористування. Команда  Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1зайняла почесне ІІІ місце.