Урочисте відкриття малої глядацької зали в Сіверському міському Центрі культури

Дата: 21.03.2018 14:19

15 березня 2018 Сіверський міський Центр культури радо вітав жителів та гостей нашого міста на урочистому відкритті малої глядацької зали.

Ремонт було виконано завдяки співпраці з Міжнародною організацією з міграції  (МОМ) та Урядом Японії у рамках реалізації проекту «Сіверськ - Перезавантаження».

З нагоди урочистої події до міста завітали почесні гості:

- заступник голови Донецької обласної Державної адміністрації- Ігор Сергійович Стокоз;

- координатор програм Міжнародної організації з міграції – Леа Морісон;

- спеціаліст проектів Міжнародної організації з міграції – Ольга Єршова;

- керівник головного офісу Міжнародної організації з міграції міста Сіверодонецьк – Світлана Безіменна

За давніми народними традиціями гостей привітали хлібом та сіллю та провели екскурсію, яка включала:

- Фотовиставку;

- Майстер-клас з орігамі;

- Виставу лялькового театру «Ми разом»;

- Арт-студію «Фарби життя»;

- «Сакура побажань».

Емоції на обличчях гостей свідчили про щире захоплення та задоволення від демонстрації.

В просторому, світлому приміщенні оновленої зали зі словами привітань та побажань до всіх присутніх зверталися голова Сіверської міської ради Василь Анатолійович Масюженко, який також передав привітання і поздоровлення від голови Бахмутської районної ради Євгена Юрійовича Пластуна, заступник голови Донецької обласної Державної адміністрації  - Ігор Сергійович Стокоз, координатор програм Міжнародної організації з міграції Леа Морісон.

Працівниками Центру культури було підготовлено концертну програму.

Присутнім запропонували проглянути презентацію проекту, після чого відбулась церемонія нагородження активних учасників.

Наприкінці свята гостей запросили прийняти участь у мирному флешмобі де було випущено 100 повітряних кульок усіма присутніми.