День місцевого самоврядування

Дата: 03.12.2014 10:42

З нагоди свята «День місцевого самоврядування» 02 грудня 2014 року в залі засідань Сіверської міської ради було проведено урочисті заходи щодо нагородження Грамотами Сіверської міської ради:

Бичкова Олександра Миколайовича,  генерального директора ТОВ «КНАУФ Гіпс Донбас» - за неоцінимий внесок у розвиток благодійності та підтримку соціальної сфери міста Сіверська.

Колектив Сіверської дільниці Артемівського управління  по газопостачанню та газифікації - за нелегку щоденну працю, відданість професії, небайдужість при вирішенні питань відновлення комунального господарства міста під час проведення АТО.

Колектив Сіверської дільниці Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» - за нелегку щоденну працю, відданість професії, небайдужість при вирішенні питань відновлення комунального господарства міста під час проведення АТО.

Колектив Сіверської дільниці Артемівського сільського РЕМ ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» - за нелегку щоденну працю, відданість професії, небайдужість при вирішенні питань відновлення комунального господарства міста під час проведення АТО.

Шимоняка Анатолія Івановича, голову СФГ «Оберіг» - за небайдужість до проблем  міста, всебічну допомогу при вирішенні питань  соціально-економічного розвитку міста.

Соколенка Василя Івановича, голову СФГ  «Рой» - за небайдужість до проблем  міста, всебічну допомогу при вирішенні питань  соціально-економічного розвитку міста.

Дмитрієва Володимира Петровича, фізичну особу – підприємця - за проявлене милосердя до мешканців міста, постраждалих від проведення АТО.

Масюженка Василя Анатолійовича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - за оперативність, відповідальність та небайдужість щодо вирішення проблем мешканців  міста під час проведення АТО.

Пшенку Олександра Валерійовича, начальника відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради - за оперативність, відповідальність та небайдужість щодо вирішення проблем мешканців  міста під час проведення АТО.

Левицьку Ганну Леонідівну, начальника відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради - за оперативність, відповідальність та небайдужість щодо вирішення проблем мешканців  міста під час проведення АТО.