Свято молодості і краси в Сіверській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2

Дата: 31.05.2014 10:21

Свято молодості і краси

31 травня 2014 року в Сіверській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбулося Урочисте засідання педагогічної ради, присвячене врученню атестатів про повну загальну середню освіту.

Атестати отримали 26 випускників, які зі шкільного порога пішли в доросле життя. Їх вітали перші вчителі, директор школи Череповська Л.І., батьки, класні керівники, в.о. Сіверського міського голови Гатченко С.В.

Всіх присутніх на святі переповнювали емоції: радість, передчуття чогось доброго і незвичайного переплелися з нотками суму.

За традицією, в знак подяки за вчительську любов та турботу, батьки вручили працівникам школи каравай.

Одним з найщиріших моментів було звернення випускників до батьків та мамин вальс. Всім присутнім було важко стримати сліз.

Нестримний випускний вальс відніс ще вчорашніх школярів в доросле життя, в незвідану країну майбуття. Вже не діти, але ще не дорослі, вони пішли зі школи, та ще не раз повертатимуться сюди…