«Шевченківські дні» в Сіверській ЗОШ №2

Дата: 13.03.2018 08:42

Вже стало доброю традицією проводити у Сіверські ЗОШ І-ІІІ ступнеів №2 у день народження та пам’яті Кобзаря Шевченківські дні. Шевченківський тиждень в школі проходив з 02.03.2018 по 07.03.2018 року.

«Шевченківські дні» в Сіверській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшли дуже цікаво та насичено. Усі заплановані заходи було проведено вчасно і результативно. Найяскравішими серед них були: загальношкільна лінійка із переглядом театральної вистави "Доля великого Кобзаря",  флешмоб "Знавці відомих висловів Т. Шевченка", інсталяція "Великий українець" та ін. Учні із задоволенням брали участь у роботі та показали добрі знання із життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка.

Шевченківський тиждень надав можливість нам знову зануритися у прекрасний, дивовижний, неповторний світ поезії Великого Кобзаря та відчути гордість за те, що українська земля - Батьківщина Тараса Шевченка.